Pałac Myślęta

Atrakcje

Dla miłośników aktywnych form wypoczynku przygotowaliśmy wiele atrakcji pozwalających na poprawę kondycji fizycznej. Na miejscu możecie Państwo wypożyczyć rowery, sprzęt wodny , uczestniczyć w zajęciach takich jak grzybobranie, połowy ryb czy udać się na Nordic Walking. Można także popróbować sił w jeździe konnej lub odkrywać uroki okolicy podczas terenowych przejażdżek. Wieczorem, po dniu pełnym wrażeń, proponujemy chwilę oddechu przy ognisku.

Mazury, na terenie których położony jest Pałac Myślęta, tworzą subregion Mazur. Obfituje on w liczne atrakcje turystyczne i osobliwości z których najbardziej znane są: Kanał Ostródzko-Elbląski, Grunwald, Zamek w Ostródzie, Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie, Zamek w Działdowie, Skansen w Olsztynku czy rynek w Iławie. Okoliczne lasy wraz z Welskim Parkiem Krajobrazowym szczycą się unikalną florą i fauną. Tereny wokół stanowią osobliwości krajobrazowo-widokowe . Dookoła pełno mazurskich błękitnych jezior. Malownicze okolice stwarzają idealne warunki do wypraw rowerowych, terenowej jazdy konnej oraz pieszych wycieczek.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.