Pałac Myślęta

 
 
 
 
 
 
 

Konferencje


Sale konferencyjneCena do 4 godzinCena za dzień
Sala Kominkowa ( wydzielona duża )400 zł400 zł
Sala Kameralna ( wydzielona mała )300 zł500 zł
Sala Konferencyjna Duża ( połączenie Sali Kominkowej z Kameralną )600 zł1000 zł
Rzutnik multimedialny50 zł100 zł
Laptop50 zł100 zł
 
NazwaPowierzchnia
Sala Kominkowa35 m2
Sala Kameralna80 m2
Sala Konferencyjna Duża115 m2
 

Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji i warsztatów. Zapewniamy doskonale wyposażone sale w stylowych wnętrzach oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym centrum konferencyjnym spełniającym wymagania niezbędne dla twórczego wysiłku, umysłowej koncentracji jak i aktywnego wypoczynku. Profesjonalnie wyposażone i przygotowane sale konferencyjne od 35 m2 do 115 m2 posiadające dostęp do Internetu ( sieć LAN) oraz sieć bezprzewodową (WiFi), bogate zaplecze techniczne (projektory multimedialne LCD, telewizory, dvd, ekrany, nagłośnienie) oraz wykwalifikowany zespół pracowników obsługi technicznej. Zapewniamy różnorodne formy atrakcji i integracji. Oferty dla aktywnych oraz tych którzy wolą rozmawiać:
  • Ogniska i kolacje grillowe. Dla grup od 15 do 200 osób. Dziczyzna i tradycyjne dania biesiadne, świeżo przygotowane na kamiennym grillu lub nad ogniskiem. Organizujemy zespoły regionalne, biesiadne i szantowe.
  • Gotowanie z Gwiazdami Polskiej i Europejskiej Gastronomii. Na życzenie światowa kuchnia zagości na waszym stole. Potrawy tym bardziej smakują, że przygotowują je sami zainteresowani.
  • Degustacje win, spirytualiów oraz nalewek. Typowe szczepy win jak i najrzadsze roczniki mogą być w twoich ustach. Szkolony u źródeł sommelier wprowadzi cię w tajniki jakże smacznej wiedzy o winie i alkoholach.
  • Aqua Atrakcje: rejsy łodzią spacerową, wypożyczalnia łódek i rowerów wodnych.
  • Przejażdżki wozami lub saniami po okolicznych lasach z możliwością degustacji tradycyjnej nalewki i kiełbaski.
  • Wieczory Tematyczne. Motyw, który wybierzesz przygotujemy w najmniejszych szczegółach.
  • Warsztaty taneczne – dla amatorów tańca towarzyskiego i nie tylko, dysponujemy parkietem, nagłośnieniem i co najważniejsze utytułowanymi instruktorami, którzy poruszą nawet najcięższe nogi.
  • Rower – jeżeli lubisz obserwować mijający Cię krajobraz , wypożycz rower z naszej wypożyczalni
  • Grzybobranie, wędkowanie- nie ma najmniejszego problemu. Dysponujemy własnym stawem i hodowlą ryb: karp, lin, amur, karaś

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.