Pałac Myślęta

Przyjęcia okolicznościowe

Niezwykłe przyjęcia weselne w niezwykłym miejscu…

Marzeniem każdej Pary Młodej, pragnącej spędzić wspólne życie, jest ślub oraz wesele w urokliwym miejscu przy niezapomnianej atmosferze, gdzie profesjonalna obsługa i wytworne wnętrza potęgują wyjątkowość tego niecodziennego wydarzenia.

Pałac Myślęta jest wymarzonym miejscem na tę okoliczność. Przyjęcie weselne w Pałacu Myślęta i w otaczającym parku to dla Pary Młodej i Gości weselnych niezapomniane chwile uwiecznione w pamięci i na zdjęciach. Romantyczne wnętrza, baśniowy park, dyskretna i sprawna obsługa oraz wysublimowane menu, podane na kremowej porcelanie, stworzone przez Mistrzów naszej kuchni podkreślą charakter tego wyjątkowego dnia.

Oprócz organizacji przyjęcia weselnego, oferujemy także możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej w kościele w Turzy Wielkiej lub bezpośrednio na terenie Pałacu Myślęta. W zależności od panującej aury ceremonia ślubna może zostać zorganizowana we wnętrzach Pałacu lub także w przepięknym parku wśród urozmaiconej szaty roślinnej nad brzegiem stawu.

Z nami rodzinne…
Organizujemy uroczystości rodzinne: chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, uroczystości rodzinne uwzględniając indywidualne życzenia. Każda oferta przygotowywana jest z dużą starannością i precyzją.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.